З Китаю до Європи, прямує вантажний поїзд з різдвяними товарами

1 хв читання

Спеціальний вантажний поїзд Китай-Європа з різдвяними товарами прямує до німецького міста Дуйсбург, звідки вантаж буде відправлений до інших Європейських країн, включаючи Польщу, Бельгію, Швецію, Францію та Нідерланди. Потяг завантажений 50 TEU товарів вартістю $3,13 млн нещодавно вирушив із китайського міста Шеньчжень та прибуде до Європи приблизно 21 листопада. Про це повідомила митна служба Шеньчженя.

Експортовані товари вироблені в основному в провінціях Гуандун і Фуцзянь користуються попитом у Європі, особливо у сезон різдвяних покупок: одяг, взуття, фітнес-обладнання, електричні каміни, світлодіодне освітлення та автозапчастини. 

“Вересень та жовтень – піковий сезон для відправки новорічних та різдвяних замовлень. Але цього року через черговий спалах вірусу морські та наземні перевезення були обмежені”,  – повідомив Ван Пін, заступник генерального директора компанії Shenzhen Huashang International Supply Chain Service Co, Ltd., додавши, що у разі продовження обмежень, покупцям доведеться користуватися більш дорогими способами авіадоставки. З огляду на ці заяви “різдвяний потяг” більш ніж очікуваний у Європі напередодні свят.