Про нас

“Укр-Китай Communication” – перше в Україні бізнес-видання присвячене відносинам у ділових колах України та Китаю.
Ми публікуємо лише актуальні новини економіки, політики та суспільного життя, професійну аналітику, експертні думки, огляди ринків та прогнози розвитку двостороннього співробітництва в бізнесі, економіці, промисловості, туризмі, гуманітарному співробітництві, офіційну інформацію від урядових та громадських організацій.

Наше головне завдання як інформаційного видання – сприяти зміцненню двосторонніх відносин між Україною та Китаєм у різних сферах, надаючи достовірну, незаангажовану та професійну інформацію, яка б об’єктивно надавала розуміння про стан українсько-китайських відносин та сприяла розвитку бізнесу між країнами.

Цілі та завдання видання:

Збільшити інформаційний обмін між Україною та Китаєм для сприяння розширенню двостороннього співробітництва.
Підвищити інформованість вітчизняних підприємців щодо розвитку українсько-китайських відносин у всіх сферах співпраці.
Підказати рішення для бізнесу, надати необхідну інформацію про ситуацію на ринках двох країн та сприяти зміцненню і оптимізації бізнесу України з китайськими партнерами.
Знайомити українські компанії, ділові кола з сучасним Китаєм у сфері торгово-економічних відносин, інвестиційних проектів, крос-культурної співпраці, соціальних, культурних та інших аспектах.

Ми впевнені, що ефективна співпраця починається з комунікації та інформаційного обміну. Бізнес-видання «Укр-Китай Communication» – своєрідний міст для зміцнення відносин між двома країнами. З моменту створення, ми орієнтувалися на те, щоб консолідувати ділові бізнес-кола України та Китаю задля побудови перспективних зв’язків, розвитку торгово-економічних відносин. Наше видання покликане надати компетентну інформацію про специфіку та тенденції у відносинах з Китаєм, познайомити з культурою, перспективами ведення бізнесу та підвищити довіру між партнерами. Адже довіра – основа дружби.”

Вячеслав Вікторович Лисенко – український бізнесмен, співвласник компанії Meest China, засновник компанії Укр-Китай Communication, співзасновник в Young Business club –YBC, експерт в українсько-китайських відносинах, засновник журналу “УкрКитай Communication”.

Засновник В.В. Лисенко
Серія та номер свідоцтва: КВ 22074-11974ПР
Дата реєстрації: 16.05.2016
ТОВ “УКР-КИТАЙ КОММУНИКЕЙШН”
Код ЄДРПОУ: 33831962