Уряд КНР розпочав офіційні перевірки в секторі онлайн ігор на предмет виконання обмежень

1 хв читання

Кілька великих ігрових компаній, серед них гіганти Tencent Holdings і NetEase, платформи оренди ігрових акаунтів та платформ трансляції відеоігор були викликані на зустріч, яку провели Департамент Комуністичної партії Китаю та Національна адміністрація друку і публікації (NAPP). На нараді також були присутні чиновники з Адміністрації кіберпростору Китаю (CAC) та Міністерства культури і туризму.

Всі ігрові компанії повинні строго виконувати приписи, що містяться в повідомленні та ретельно дотримуватися обмеження за часом гри для неповнолітніх, коли вони надають їм онлайн-ігри.

Нагадаємо, що минулого місяця влада Китаю видала нові правила, що обмежують кількість часу, протягом якого діти можуть грати у відеоігри. Ігровий час для неповнолітніх складає 3 години на тиждень, що стало серйозним ударом по найбільшому у світі ринку мобільних ігор.

Жорсткі обмеження призведуть до зниження активності користувачів і доходів компаній, що займаються відеоіграми, хоча компанії стверджують, що на неповнолітніх припадає лише невелика частина доходів.