У Пекіні пройдуть тестові змагання перед Олімпійськими іграми – 2022

1 хв читання

Перед Олімпійськими та Паралімпійськими зимовими іграми 2022 року в Пекіні будуть проведені тестові змагання, деякі з них можуть бути відкриті для глядачів, заявили організатори в понеділок.

З 5 жовтня по 31 грудня будуть організовані 10 міжнародних змагань, три тренувальні тижні та два внутрішніх випробування для перевірки всіх елементів ігор в трьох змагальних зонах Пекін, Яньцин та Чжанцзякоу.

У програму тестових випробувань увійдуть: змагання у катанні на ковзанах, скелетон, санний спорт, фігурне катання, шорт-трек, керлінг, керлінг на візках, бобслей, хокей, фристайл-скі-крос, сноуборд-крос, лижне двоборство та біатлон. Змагання з керлінгу та хокею будуть проводитися лише для китайських спортсменів.

Очікується, що в тестових змаганнях візьмуть участь близько 2 000 іноземних спортсменів, технічних фахівців, а також персоналу, який відповідає за хронометраж та підрахунок очок.

“Грунтуючись на попередньому досвіді, в цей раз ми проведемо всебічні випробування, що відповідають стандартам роботи під час ігор. Ми сформулюємо і впровадимо контрзаходи проти COVID-19 і проведемо всебічний аналіз підготовки до ігор”, – зазначив Яо Хуей, директор з управління об’єктами Пекінської Олімпіади 2022.

Тестові змагання необхідні для підготовки до ігор. Вони закладуть міцну основу для безпечного і безперебійного проведення зимових Олімпійських ігор в Пекіні відповідно до графіка.

Вербицька Анна

журналіст