У 2022 році очікується зростання маркетингових інвестицій у Китаї

1 хв читання

У 2022 році очікується зростання маркетингових інвестицій. Згідно зі звітом опублікованим компанією Miaozhen Systems, маркетингові витрати компаній у Китаї  досягнуть 19 відсотків наступного року, демонструючи тенденцію до високого зростання. Було опитано 270 рекламодавців із більш ніж 20 галузей, включаючи продукти харчування та напої, косметику та медицину. Починаючи з 2017 року, щорічний звіт є довідником з маркетингу в КНР.

В умовах, коли очікується стабілізація економічного розвитку, інвестиції в маркетинг продовжуватимуть зростати, а цифровий маркетинг розвиватиметься швидкими темпами, зазначив Тан Бейпін, директор Miaozhen Systems.

Близько 54 відсотків опитаних рекламодавців заявили, що вкладатимуть більше коштів у китайський ринок, 10 відсотків з них заявили, що значно збільшать витрати на маркетинг. Щодо цілей реклами, 88 відсотків заявили, що хочуть підвищити інформованість про імідж бренду, а 83 відсотки націлені на збільшення продажів.

Загалом 73 відсотки рекламодавців заявили, що збільшать маркетингові витрати в мережі інтернет, 25 відсотків розміщуватимуть більше реклами на зовнішніх екранах, а 19 відсотків збільшать рекламу на смарт-телевізорах, йдеться у звіті.

Серед цифрових медіа найбільшою популярністю у рекламодавців користуються короткі відеоролики, платформи соціальних мереж та електронна комерція та реклама через ключових лідерів громадської думки.