У 2022 році компанія Great Wall Motor запустить в Європі компактний електромобіль та гібридний позашляховик

1 хв читання

На автомобільній виставці IAA в Мюнхені, компанія Great Wall Motor заявила, що почне приймати замовлення на позашляховик “Coffee 01” для Європейського ринку в кінці 2021 року. Поставки автомобіля з запасом ходу 150 км (93,2 милі), який буде продаватися під брендом Great Wall WEY Coffee 01 почнуться в першій половині 2022 року.

Технології Coffee 01 включають підключення 5G, розпізнавання осіб, дисплей доповненої реальності та 14-дюймовий інформаційно-розважальний екран. Компанія Great Wall також заявляє про підвищений рівень активної безпеки та інших інтелектуальних функцій на базі чіпа Qualcomm Snapdragon 8155. За словами автовиробника, позашляховик є першим серійним автомобілем, в якому використовується цей чіп.

Країною запуску Wey стане Німеччина, потім гібрид вийде на ринки Італії або Іспанії, про що повідомив виконавчий віцепрезидент Great Wall по Європі Джонсон Цян. “Німеччина була обрана тому, що це найбільший автомобільний ринок Європи, а також тому, що Wey хоче укріпити позиції автомобільного бренду преміум класу” – зазначив Джонсон Цян. Для цього йому потрібно конкурувати з такими гігантами, як Audi, BMW і Mercedes-Benz. 

На початку 2022 року компанія також відкриє свій перший європейський «центр вивчення бренду» в Мюнхені.