Tesla закінчила будівництво дослідницького центру і центру даних в Китаї

1 хв читання

Американський виробник електромобілів Tesla Inc заявив, що завершив будівництво дослідного центру і окремого центру обробки даних в Шанхаї, де він виробляє седани Model 3 і спортивні автомобілі Model Y.

У першому центрі досліджень і розробки автомобілів Tesla побудованого за межами США працюють інженери з програмного забезпечення, електроніки, спеціалісти по роботі з матеріалами для акумуляторів.

Новий центр обробки даних для заводського виробництва буде зберігати дані про роботу Tesla на місці. Минулого місяця міністерство промисловості Китаю опублікувало проект нових заходів, що вимагають від компаній локального зберігання важливих галузевих даних.

Як повідомлялося раніше: в травні Tesla заявила, що створила в Китаї сайт для зберігання даних автомобілів відповідно до окремих нормативних вимог. Політика щодо даних стала ключовою областю, на яку націлилися китайські регулятори.

Китайський закон про безпеку даних грунтується на законі про кібербезпеку 2017 року, який став першим великим  набором правил та нормативів, що регулюють зберігання і передачу даних китайського походження.