Tencent заявила про успіхи у розробці трьох видів чіпів: для штучного інтелекту, обробки відео та високоефективних мереж

1 хв читання

Китайський технологічний гігант Tencent Holdings заявив про прогрес у розробці напівпровідникових мікросхем, запропонувавши новий підхід у своїх науково-дослідних ініціативах.

Компанія Tencent, найбільш відома своїми комп’ютерними іграми та додатком для соціальних мереж WeChat постійно інвестує у дослідження та розробку напівпровідників. “Зіткнувшись із сильними потребами напівпровідникових мікросхем для бізнесу, Tencent розробила довгостроковий план та інвестувала у дослідження та розробки чіпів”, – заявив офіційний представник компанії Танг Даошенг.

Старший виконавчий віце-президент та керівник групи хмарних та інтелектуальних технологій Tencent відзначив досягнення у трьох напрямках: чіп для обчислень штучного інтелекту під назвою Zixiao, чіп для обробки відео, відомий як Canghai, та чіп для високопродуктивних мереж під назвою Xuanling. Компанія також анонсувала свою хмарну операційну систему Orca.

Як повідомлялося раніше: китайський гігант електронної комерції Alibaba Group Holding Ltd, конкурент Tencent на китайському ринку хмарних обчислень, минулого місяця представив новий серверний чіп для центрів обробки даних. Китайський виробник смартфонів Xiaomi Corp також представив свій чіп Surge 1 для обробки зображень у камерах телефонів.