/

Технологічні новинки – основні рекламні тренди в Китаї

1 хв читання

Китайці дуже залежні від брендів та громадської думки. Для них важливо бути в тренді, “тримати обличчя”. Через величезну популярність соцмереж в китайському маркетингу, переважна більшість офлайн продажів перемістилися в онлайн. Більшість компаній вважають за краще рекламні компанії в інтернеті та звертаються за допомогою безпосередньо до KOL або ванхунів (блогерів).

Але офлайн інструменти там теж не ігнорують. Одним з найбільш ефективних інструментів для залучення клієнтів залишається реклама в метрополітені та зовнішня реклама з використанням новітніх технологій.

В Китаї слідкують за останніми технологічними новинками, вдало використовуючи їх у рекламі. Наприклад, на одному з торгових центрів міста Ченду розташовані величезні панелі, які показують тривимірне зображення навіть без 3D-окулярів.

Варто розуміти, що реклама в Китаї – це не тільки бізнес з мільярдним обігом, а й ціла окрема екосистема, в якій не варто забувати про наявність рекламного законодавства. Китайський уряд активно контролює рекламний контент, рекламодавців і рекламні платформи.

Вербицька Анна

журналіст