Підрозділ China Evergrande Group просить у влади КНР дозвіл для виходу на ринок електропозашляховиків їхнього виробництва

1 хв читання

Підрозділ по виробництву електромобілів, що належить холдингу China Evergrande Group (вже кілька місяців відомому як компанія на межі дефолту з найбільшим боргом у світі) заявив, що планує продати акції на $64,2 млн для фінансування виробництва нових електромобілів.

Виробник нових електромобілів ”Hengchi” China Evergrande New Energy Vehicle Group Ltd, компанія, яка належить будівельному гіганту, планує випустити та продати нових акцій на суму 174,83 млн, або 1,76% від збільшеного статутного капіталу, про це йдеться в повідомленні Гонконзької біржі. Нові акції будуть продані в рамках додаткового розміщення за ціною 2,86 гонконзьких доларів за штуку своєму контролюючому акціонеру Evergrande Health Industry Holdings Ltd.

Контролюючий акціонер придбає нові акції після завершення продажу такої ж кількості акцій за тією ж ціною стороннім інвесторам. China Evergrande New Energy Vehicle заявила, що мета цього кроку – підготувати ґрунт для початку виробництва нових енергетичних автомобілів Hengchi.

Підрозділ з виробництва електромобілів вже активно намагається отримати дозвіл китайських регулюючих органів на продаж своїх перших позашляховиків Hengchi 5, обіцяючи розпочати виробництво автомобілів на початку 2022 року.