Музичний підрозділ NetEase відновив плани щодо IPO на $1 млрд

1 хв читання

По неофіційним даним, музичний підрозділ інтернет-компанії NetEase відновив свої плани з лістингу і має намір розпочати первинне розміщення акцій у Гонконгу до кінця цього року, повідомляє видання wall street journal.

Cloud Village Inc., яка керує платформою для потокового відтворення музики, аналогічною Spotify Technology, подала заявку на IPO наприкінці травня та планувала прийняти заявки інвесторів у першій половині серпня. Угода була зірвана 9 серпня на тлі сильного падіння акцій китайських інтернет-технологій, викликаного хвилею регулятивних заходів Пекіна щодо багатьох компаній нової економіки.

З того часу ситуація на ринку стабілізувалася. За словами людей знайомих із цим питанням, Cloud Village націлена на ту ж оцінку та розмір угоди, що й минулого разу. Компанія, до акціонерів якої входять Alibaba Group Holding Ltd., Baidu Inc. та приватна інвестиційна компанія General Atlantic, планує залучити $1 млрд при ринковій оцінці у $5-6 млрд.

NetEase, акції якої котируються в США і Гонконгу, цього року є однією з найбільш китайських інтернет-компаній, що динамічно розвиваються. За минулий рік акції компанії зареєстровані в Гонконгу зросли на 24% порівняно з 11% падіння Tencent і 20% падіння індексу Hang Seng Tech за той же період.