Між керівниками Державного космічного агентства України та Китайської Національної космічної адміністрації відбулася онлайн-зустріч

1 хв читання

Нещодавно між Головою Державного космічного агентства України Володимиром Тафтаєм та Керівником китайської національної космічної адміністрації Чжаном Кецзянем відбулася онлайн-зустріч. У зустрічі також взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Китаю в Україні Фань Сянжунь та Тимчасово повірений у справах України в Китаї Жанна Лещинська.

На зустрічі керівники космічних агентств відзначили наявність усіх передумов для поглиблення співробітництва між Україною та Китаєм в галузі космосу та висловили зацікавленість у подальшому його розширенні в рамках взаємовигідних проектів.

Голови космічних агентств проінформували про поточний стан розвитку космічних галузей України та Китаю, розглянули актуальні питання українсько-китайського співробітництва у космічній сфері та дали позитивну оцінку поточному стану виконання діючої Програми українсько-китайського співробітництва у космічній сфері на 2021-2025 роки.