Китайський орган з нагляду за кіберпростором підсилює регулювання діяльності операторів онлайн-платформ

1 хв читання

Китайський орган з контролю за кіберпростором вимагає від операторів веб-сайтів і онлайн-платформ взяти на себе основну відповідальність за управління онлайн-інформацією і строго виконувати вимоги щодо реєстрації та входу в систему, відповідно до правил, опублікованих Адміністрацією кіберпростору Китаю.

Керівництво висуває 10 ключових завдань операторам онлайн-платформ, для створення чистого кіберпростору, наприклад, посилити управління обліковими записами і посилити захист неповнолітніх в цій області.

Необхідно збільшити інвестиції в розвиток і модернізацію системи запобігання залежності неповнолітніх, а тривалість і дозвіл доступу до послуг пропонованих неповнолітнім, повинні бути обмежені розумними рамками, йдеться в директиві.
Нагадаємо, що влада Китаю вже ввела обмеження, згідно з якими підлітки зможуть грати з 20.00 до 21.00 за місцевим часом в кожному з регіонів Китаю тричі на тиждень, а контролювати час гри мусять ігрові компанії, які володіють онлайн-проектами. Вони повинні запровадити та налаштувати необхідні системні перевірки. В разі невиконання урядових обмежень на компанії будуть накладені санкції.