Китайське видання Сіньхуа випускає колекційне видання цифрових фотографій токенів NFT

1 хв читання

Офіційне інформаційне агентство КНР Сіньхуа заявило в середу, що випустить колекцію цифрових медіа-фотографій у вигляді токенів NFT. Це перший відкритий публічний крок пов’язаний зі сферою блокчейн технологій, яка знаходилась під нищівною критикою Пекіну. 

NFT – форма криптовалюти, яка є унікальним представленням контенту та оцифрованим сертифікатом власності. Цього року NFT набули великої популярності у всьому світі, являючи собою все – від твіту з автографом до картин.

Сіньхуа повідомило в офіційному повідомленні, що планує випустити 11 фотографій зроблених журналістами у 2021 році. Фотографії з’являться у мережі безкоштовно о 20:00 (1200GMT) 24 грудня, кожен екземпляр вийде обмеженим тиражем у 10 000 копій.

Китайські компанії активно вивчають та застосовують технології NFT. Більшість китайських акцій, пов’язаних із метаверсом, виросли в середу після повідомлення Сіньхуа. Акції компанії Goertek, що розробляє технології доповненої реальності підскочили на 6%, а акції компанії Perfect World, що займається онлайн-іграми, зросли майже на 4%.