Китайська митниця випробовує частину правил CPTPP

1 хв читання

Китайська митниця випробовує частину правил “Всеосяжної та прогресивної угоди для Транстихоокеанського партнерства” (CPTPP) у деяких пілотних зонах вільної торгівлі Китаю, повідомляє Митне управління Китаю.

Поряд із запровадженням правил CPTPP, Китай активно сприятиме створенню платформ для відкритості та просуватиме інноваційні механізми митного контролю, які впроваджуватимуться в пілотних зонах вільної торгівлі, а потім тиражуватимуться в інших місцях, заявив на робочій конференції Ні Юефен, голова Головного митного управління КНР.

У 2022 році докладатимуться зусилля щодо впровадження механізму митного нагляду для Хайнаньського порту вільної торгівлі та підтримки будівництва поглибленої зони співпраці Гуандун-Макао у діловому центрі Хенціні, зазначив Ні Юефен.

За минулі роки Китай створив кілька пілотних зон вільної торгівлі по всій країні як випробувальний полігон для нової торгової політики та платформи для ввезення в країну зарубіжних товарів та послуг. 

Нагадаємо, що в 2021 році Китай подав заявки на вступ до CPTPP та Угоди про партнерство в галузі цифрової економіки. Пакт Всеосяжного економічного партнерства – найбільша у світі торговельна угода, що підписана 15 країнами Азійсько-Тихоокеанського регіону, включаючи Китай, набула чинності у січні 2022 року.