Китай схвалив створення спільного підприємства Audi та FAW

1 хв читання

Компанія Volkswagen, Audi та її китайський державний партнер FAW Group отримали дозвіл від китайської влади на початок будівництва спільного заводу з виробництва електромобілів вартістю $3,3 млрд, згідно з урядовим повідомленням.

Регулятор планування північно-східної китайської провінції Цзілінь повідомив, що роботи на заводі, який буде розташований у столиці провінції місті Чанчунь, планується розпочати у квітні, і що компанії інвестують у нього загалом 20,93 млрд юанів ($3,3 млрд).

За даними регулятора, завод розпочне виробництво у грудні 2024 року і буде здатний випускати 150 000 автомобілів на рік. Також підприємство планує виробляти три електричні моделі, включаючи позашляховик Audi e-tron.

“Проект Audi FAW NEV є важливим наріжним каменем стратегії електрифікації Audi у Китаї. Ми активно просуваємо відповідні роботи в рамках цього проекту”, – зазначив представник Volkswagen. Будівництво заводу планується розпочати у другому кварталі 2022 року.

Audi також планує виробляти автомобілі разом із шанхайським автовиробником SAIC Motor. Компанія поставила собі за мету, щоб до 2025 року третина продажів у Китаї припадала на електрифіковані автомобілі.

Нагадаємо, що Audi, преміальний автовиробник Volkswagen, у жовтні 2020 року підписала меморандум про взаємодію з FAW та про спільне виробництво преміальних електромобілів (EV) у Китаї, найбільшому у світі автомобільному ринку. У листопаді Audi заявила, що будівництво заводу відстає від графіка через затримку отримання дозволу від відповідних органів.