Китай розпочинає кампанію із захисту інтелектуальної власності на зимових Олімпійських іграх 2022

1 хв читання

Китай припиняє будь-яке несанкціоноване використання логотипу Олімпійських ігор або імен спортсменів у рамках спеціальної кампанії із захисту інтелектуальної власності напередодні зимових Олімпійських ігор у Пекіні, які відбуватимуться з 4 по 20 лютого 2022 року.

Кампанія із захисту інтелектуальної власності триватиме до червня, повідомляє Китайська національна адміністрація інтелектуальної власності (CNIPA).

Будь-яка “зловмисна” реєстрація торгової марки з використанням імен відомих олімпійських спортсменів та комерційна діяльність, яка використовує елементи офіційної символіки Олімпіади 2022 без дозволу, переслідуватимуться законом, причому влада уважно стежитиме за фабриками та платформами електронної комерції, зазначили вони.

Мета кампанії – чинити “сильний тиск” на будь-які подібні порушення та “підвищити інформованість всього суспільства про повагу та захист прав інтелектуальної власності на зимових Олімпійських іграх”, – зазначив директор CNIPA Чжан Чжичен.

Цього місяця митники Пекіна вже вилучили в посилці 100 тканинних нашивок з логотипом Олімпійських ігор 2022. Відправник не зміг довести, що їх дозволив Міжнародний олімпійський комітет. За даними митниці, це перший випадок транскордонного переміщення товарів із порушенням логотипу Олімпійських ігор.