Китай продовжує контролювати інтернет-сектор

1 хв читання

У неділю 17 жовтня міністр промисловості Китаю заявив, що влада продовжує контролювати інтернет-сектор та має намір позбутися практики блокування посилань на сайти конкуруючими платформами, забезпечуючи більш дрібним гравцям простір для розвитку.

Цього року Китай проводить масштабну кампанію за участю регулюючих органів, щоб взяти під контроль увесь масштабний сектор інтернет-економіки, очолюваний гігантами Alibaba, Tencent та іншими компаніями.

Нагадаємо, що в липні Міністерство промисловості та інформаційних технологій почало шестимісячну кампанію з регулювання, спрямовану на розв’язання таких питань як: порушення ринкового порядку, обмеження прав користувачів, порушення безпеки даних та нав’язування користувачам спливаючих вікон, які неможливо закрити.

“Зараз корпорації підвищили свою обізнаність про дотримання законодавства і деякі невирішені проблеми були попередньо вирішені”, – сказав Сяо Яцин, міністр промисловості та інформації Китаю. Він зазначив, що блокування посилань конкурентів було вирішено, а спливаючі вікна з рекламним контентом були усунені як інструмент інтернет-маркетингу.

Вербицька Анна

журналіст