Китай посилює контроль над системою інвестиційних фондів

1 хв читання

Останнім часом, фінансовий ринок Китаю намагається переорієнтуватися з принципів фінансування економіки за рахунок кредитів та інвестиційного ринку.
Уряд вважає, що економіку повинні насичувати не банківський сектор, а фінансові компанії.

Головний орган регулювання ринку цінних паперів Китаю нещодавно пообіцяв вжити заходів для боротьби з неефективно керованими приватними фондами та відсіяти фальшиві фонди, оскільки уряд стає все більш наполегливим у відносинах з галуззю вартістю 60 трильйонів юанів ($ 9,28 трлн). “Відтепер, керуючі фондами повинні більш тісно узгоджувати свої інтереси з інвесторами та утримуватися від розкрутки своїх продуктів”, – заявив Йі Хуейман, голова Комісії з регулювання цінних паперів Китаю.

«На даний момент Китай намагається навести порядок та зменшити зловживання: періодично проходять чистки по компаніям, прибирають дрібних гравців, які не можуть впоратися із завданнями. Відповідно, завдання фінансових компаній, на які покладає надію уряд Китаю – заміщення банківського сектору у сфері фінансування та економіки Китаю» – зазначає фінансовий експерт Павло Педіна.