Китай планує придбати 8 700 нових літаків Boeing

1 хв читання

У найближчі 20 років попит на літаки в Китаї досягне 20% від загальносвітового, стверджує американський виробник літаків.

Протягом наступних 20 років китайські перевізники повинні придбати 8 700 нових літаків Boeing на суму 1,47 трильйона доларів для задоволення різко зростаючого попиту на комерційні авіаперевезення.

“Швидке відновлення внутрішніх авіаперевезень в Китаї під час пандемії COVID-19 говорить про міцність і стійкість ринку”, – сказав Річард Уїнн, керуючий директор по маркетингу в Китаї компанії Boeing Commercial Airplanes.

“Крім того, існують багатообіцяючі можливості для значного розширення міжнародних далекомагістральних маршрутів і потужностей авіаперевезень. У більш довгостроковій перспективі існує потенціал для зростання низькобюджетних перевізників, що сприятиме подальшому збільшенню попиту на одномоторні літаки”, – додав він.

Компанія Boeing впевнена в перспективах майбутнього ринку і заявила, що спочатку відновиться внутрішній ринок різних країн, а потім регіональні і міжнародні ринки. За прогнозами Boeing, до 2023-24 років світовий ринок авіаперевезень повернеться на рівень 2019 року.

Станом на липень обсяг пасажирських перевезень на міжнародному ринку відновився до 26 відсотків від рівня 2019 року, коли не було пандемії. На внутрішніх ринках різних країн пасажиропотік відновився в середньому на 84 відсотки, за даними компанії Boeing.

В даний час Китай є найбільшим і найважливішим стратегічним ринком для Boeing і його європейського конкурента Airbus.