Китай оприлюднив стратегічні цілі на 2021-2025 роки

1 хв читання

У період з 2021 по 2025 рік, китайський уряд ставить стратегічні цілі по перетворенню КНР у виробничу державу. Як заявив Міністр промисловості та інформатизації КНР Сяо Яцин, Китай прискорить процес нової індустріалізації та інформатизації, а в Міністерстві промисловості та інформатизації приділять пильну увагу проектуванню цих процесів. Згідно зі стратегічним планом, Міністерство вже розробляє п’ятирічні плани розвитку для різних галузей промисловості, які будуть опубліковані протягом наступних чотирьох місяців.

“Виробничий сектор країни займає перше місце у світі 11 років поспіль, починаючи з 2010 року. Міністерство буде підвищувати рівень виробничого сектору та реалізовувати цілі вуглецевої нейтральності”, – зауважив Міністр Сяо Яцин.

Помітні прориви відбудуться в ключових секторах, зосереджених на інформаційних технологіях нового покоління, використанні альтернативних джерел енергії та високотехнологічного обладнання.

У традиційних галузях, таких як машинобудування, виробництво будівельних матеріалів і хімічна промисловість, зусилля будуть спрямовані на підвищення технологічного рівня і більш міцну побудову промислового ланцюга.

Особливу увагу приділятимуть переходу промислового сектору на низьковуглецеві технології, що має завершитися в найближчі п’ять років. “Для промислового сектора досягнення вуглецевих цілей – це важке завдання, але і значна можливість”, – зазначив міністр.