Китай оновлює звіти про мінеральні ресурси країни

1 хв читання

Влада Китаю офіційно звернулася до місцевих органів влади та великих нафтових компаній з проханням провести ретельне дослідження своїх запасів корисних копалин. Уряд прагне забезпечити оновлення інформації про мінеральні багатства країни в інтересах її енергетичної та економічної безпеки.

Міністерство природних ресурсів закликало провінції, регіони та компанії, включаючи державні нафтові компанії China National Petroleum Corp (CNPC) і Sinopec, зосередити свої зусилля на “стратегічних мінеральних ресурсах”. До них відносяться сировинні товари, яких не вистачає країні, такі як нафта, природний газ, залізо, мідь, алюміній, золото, нікель, кобальт і літій. У зверненні уряду значиться, що щорічні звіти гірничодобувних компаній про свої запаси повинні бути оновлені та деталізовані.

Міністерство також закликало провести оцінку потенціалу мінеральних ресурсів Китаю з акцентом на стратегічні мінерали.

“Знання кількості, якості, структури та розподілу наших мінеральних ресурсів є важливою умовою для забезпечення ресурсної та економічної безпеки”, – йдеться в повідомленні.

Китай, провідний світовий споживач металів і найбільший імпортер сирої нафти, пообіцяв посилити управління своїми мінеральними ресурсами в період економічного планування на 2021-2025 роки.

Вербицька Анна

журналіст