Китай офіційно забороняє приватним репетиторам проводити заняття онлайн

1 хв читання

У Середу 8 вересня, уряд КНР офіційно заборонив приватним репетиторам проводити заняття онлайн або в незареєстрованих місцях, таких як житлові будинки, готелі, кав’ярні та ін. Як повідомлялося раніше, влада заборонила некомерційне репетиторство з предметів шкільної програми, щоб полегшати фінансовий тиск на дітей та батьків.

На цьому тижні у ЗМІ вже повідомлялося про різні способи, за допомогою яких батьки та репетитори намагалися обійти правила, в тому числі про те, як деякі агентства розміщували оголошення про найм репетиторів з проживанням та виплатою заробітної плати до 30 000 юанів ($ 4 650) на місяць. Були спроби обійти правила під виглядом “послуг з прибирання будинку”, “культурного спілкування”, а також проведення занять під виглядом літніх таборів або навчальних поїздок.

“У деяких містах Китаю, репетиторство пішло” в підпілля “, щоб обійти правила”, – йдеться в заяві Міністерства освіти.

Міністерство заявило, що центри поза офіційними освітніми установами, що пропонують репетиторство з предметів шкільної програми повинні мати ліцензію, працювати в зареєстрованих приміщеннях і наймати лише кваліфікованих викладачів.

За словами міністерства, установам, що працюють офлайн, також не дозволено проводити онлайн-заняття з репетиторами після уроків через платформи миттєвого обміну повідомленнями, програми для відеоконференцій або прямих трансляцій.