Китай має намір збільшити видобуток вугілля для стабілізації дефіциту електроенергії

1 хв читання

Влада Китаю стикаються з рекордно нестачею електроенергії, яка привела до потреби жорсткої раціоналізації споживання енергоресурсів по всій країні, що негативно відбивається на промисловому виробництві.

Китайські чиновники віддали наказ двом провідним вугільним регіонам країни негайно вжити заходів щодо збільшення річних виробничих потужностей більш ніж на 160 мільйонів тонн, оскільки Китай бореться з найсерйознішим за останні роки дефіцитом електроенергії та вугілля.

Шаньсі, найбільший вуглевидобувний регіон Китаю, наказав своїм 98 вугільним шахтам збільшити річну виробничу потужність на 55,3 млн. тонн до кінця року. Також, Шаньсі дозволить приблизно 51 вугільній шахті, які досягли максимального річного рівня виробництва, продовжувати видобуток в четвертому кварталі та збільшити свою потужність на 8 млн. тонн, що, як очікується додасть 20,65 млн. тонн додаткових поставок.

У другому за величиною вугільнодобувному регіоні Китаю, енергетичний департамент регіону так само попросив місцеву владу повідомити 72 шахти про те, що вони можуть працювати на встановлених підвищених потужностях, за умови забезпечення безпечного виробництва.

Як довго триватиме збільшення виробництва поки не відомо.

Вербицька Анна

журналіст