Компанія Tencent вирішила проблеми з програмним забезпеченням, через які інформація з WeChat з’являлась у пошукових системах Google та Bing

1 хв читання

Неполадки в WeChat, через які деякі з її матеріалів можна було знайти в зовнішніх пошукових системах Google і Bing – усунені. Про це заявив власник найпопулярнішого в Китаї додатку для обміну повідомленнями.

Деякі матеріали WeChat, включаючи статті на сторінці публічних акаунтів, в останні кілька днів були доступні для пошуку в Google та Bing від Microsoft.

До цього пости з WeChat можна було знайти тільки в китайській пошуковій системі Sogou від Tencent. Для конкурентів компаній пошуковиків вони недоступні.

“У зв’язку з недавньою технологічною модернізацією протокол роботів офіційних акаунтів мав пробіли, через які зовнішні краулери (частина пошукової системи) могли видавати частину контенту офіційних акаунтів”, – йдеться в заяві Tencent.

Нагадаємо, що вересні Tencent дозволила користувачам WeChat обмінюватися посиланнями на сервіси Alibaba. А Alibaba дозволила платити через WeChat Pay в деяких своїх додатках.