Інвестфонди розраховують заробити на реструктуризації боргу Evergrande

1 хв читання

Незважаючи на те, що великі інвестиційні фонди позбавляються облігацій Evergrande, компанія продовжує роботу по обслуговуванню боргів намагаючись їх диверсифікувати. Компанія Evergrande, борг якої перевищує $ 300 млрд продала свою частку в одному з банків, отримавши від цієї операції $ 1.5 млрд та частково починає виплати по облігаціях.

Evergrande  – це дуже велика проблема. І навіть отриманих $ 1.5 млрд – це всього лише близько 1% від загальної заборгованості компанії. Але багато хто робить ставку на те, що протягом двох – трьох років відбудеться реструктуризація боргу по Evergrande.

“Наразі Evergrande має вартість близько 26 центів за долар заборгованості, а деякі структурні компанії холдингу Evergrande торгуються десь по 16 центів за долар, у зв’язку з такою ситуацією з’явилася нова тенденція – багато інвестфондів та фізичних осіб починають акціонувати і скуповувати борги Evergrande, беручи за орієнтир попередні реструктуризації, які відбувалися в Китаї під час банкрутства великих компаній.”, – зазначив інвестиційний експерт Павло Педіна.

Багато інвестфондів та фізичних осіб розраховують заробити щонайменше у 2-3 рази на цій ситуації. А активність на ринку облігацій Evergrande швидко росте.

Вербицька Анна

журналіст