Ханчжоу очолив рейтинг китайських міст з найбільшим економічним потенціалом за версією Economist Intelligence Unit

1 хв читання

Китайський технологічний центр Ханчжоу, де розташовується гігант електронної комерції Alibaba, очолив рейтинг китайських міст з найбільшим потенціалом економічного зростання в найближчі кілька років, за версією Economist Intelligence Unit.

У десятку міст з найбільшим економічним потенціалом потрапили: Ханчжоу, Шеньчжень, Гуанчжоу, Шанхай, Чжухай, Пекін, Сучжоу, Хефей, Нанкін та Нінбо.

Згідно з планом уряду на 2021-2025 роки, Китай збільшить щорічні витрати на дослідження і розробки більш ніж на 7% в цей період, що свідчить про його рішучості просуватися вперед у технологічному секторі.

“Оскільки урядова стратегія урбанізації все більше зосереджена на створенні міських, промислових кластерів та столичних районів, ми також радимо компаніям приділяти пильну увагу ширшої географії міст”, – зауважив Юе Су, головний економіст EIU по Китаю.

На думку EIU, міста в провінціях Гуандун, Цзянсу та Чжецзян можуть отримати вигоду від очікуваного переходу Китаю до більш технологічної моделі зростання у 2021-2025 роках. Очікується, що міста Ханчжоу, Нанкін та Сучжоу привернуть величезний приплив кваліфікованих працівників.