General Motors інвестує $ 300 млн в китайський стартап

1 хв читання

У четвер General Motors заявила, що інвестує 300 мільйонів доларів у китайський стартап Momenta, що займається розробкою автономного водіння.

Компанія Momenta, що заснована в 2016 році, є одним з найбільш перспективних китайських стартапів в сфері автономного водіння. До угоди з GM вона залучила 700 мільйонів доларів від інвесторів, включаючи автогігантів Daimler AG, SAIC Motor та Toyota.

“Клієнти в Китаї приймають електрифікацію та передові технології автономного водіння швидше, ніж де-небудь в світі, – заявив Джуліан Бліссетт, виконавчий віце-президент GM і президент GM China.” Угода між GM і Momenta прискорить впровадження рішень нового покоління, розроблених спеціально для наших споживачів в Китаї “, – додав Бліссетт.

GM не розкрив подробиці, наприклад, коли технології, розроблені спільно з Momenta, будуть використовуватися в його автомобілях.

Momenta вибрала масштабований шлях до повного автономного водіння, поєднуючи підхід заснований на даних з швидкою ітерацією алгоритмів.

Компанія поставила перед собою мету заощадити 100 відсотків часу водіння та подвоїти ефективність логістики та мобільності в найближчі десять років.

“Разом з GM ми будемо спільно інвестувати в технології автономних автомобілів для підвищення безпеки, зручності та ефективності водіння”, – сказав Цао Сюдун, генеральний директор Momenta.

Крім партнерства з Momenta, GM також розробляє технології автономного водіння через свою дочірню компанію Cruise.

Система автономного водіння Cruise під назвою Super Cruise вже використовується в Cadillac CT6, що продається в Китаї. Автовиробник заявив, що ця система буде впроваджена і в інші моделі автомобілів, доступні в країні.