Ford та Jiangling створюють спільне підприємство у Китаї

1 хв читання

Ford Motor Co та давній китайський партнер Jiangling Motors Corp створили спільне підприємство, націлене на зміцнення продажів Ford та розширення охоплення в Китаї, повідомили компанії у середу 26 січня.

Jiangling Ford Automobile Technology Co має намір продавати пасажирські автомобілі Ford – переважно позашляховики та фургони – вироблені JMC через мережу з 181 автосалону у великих містах Китаю. Портфоліо включає нещодавно запущений Ford Equator Sport, п’ятимісний позашляховик середнього розміру з удосконаленою системою допомоги водієві, інформаційно-розважальною системою Tencent, інтерфейсом мобільних пристроїв та бездротовим оновленням програмного забезпечення.

Також стало відомо, що корпорація Stellantis планує збільшити частку у своєму спільному підприємстві 50-50 у Китаї з Guangzhou Automobile Group до 75%.

У четвер 27 січня 2022 року Stellantis, четвертий у світі автовиробник, повідомив, що угода підлягає схваленню китайським урядом. Додаткові подробиці планів Stellantis щодо китайського ринку будуть розкриті в рамках глобального стратегічного плану, який буде представлений 1 березня 2022 року.

Вербицька Анна

журналіст