Додатки Alibaba починають пропонувати опцію WeChat Pay після розпорядження уряду

1 хв читання

Міністерство промисловості та інформаційних технологій КНР звернулося до інтернет-компаній з проханням припинити давню практику блокування посилань і послуг один одного на своїх сайтах, оскільки це не дозволяє користувачам додатків безперешкодно переходити до послуг конкуруючих компаній.

Китайська компанія Alibaba Group Holding Ltd одразу почала пропонувати платіжні послуги від Tencent Holdings Ltd на своїх платформах. Китайський технологічний блог 36Kr повідомив у вівторок, що користувачі додатків доставки їжі Ele.me, Kaola і Shuqi від Alibaba тепер можуть купувати товари через WeChat Pay, один з найпопулярніших в Китаї способів онлайн-платежів.

Додаток Xianyu для ринку уживаних товарів і додаток Freshippo для супермаркетів Alibaba також подали заявки на інтеграцію WeChat Pay. 

Додаток для обміну повідомленнями WeChat від компанії Tencent так само почав надавати користувачам доступ до посилань на конкуруючі платформи. Раніше платформа не давала можливості користувачам переходити за посиланнями відправленим через чат. Наприклад, отримуючи у WeChat посилання на оголошення про продаж товарів з торгового майданчика Taobao компанії Alibaba ви не могли перейти одразу на сторінку оголошення. 

Такі зміни відбуваються на тлі посилення державного регулювання в інтернет-секторі.