Центральний банк Китаю (PBOC) обіцяє жорсткі заходи пов’язані з криптовалютою

1 хв читання

Народний банк Китаю заявив, що послуги, які пропонують торгівлю, узгодження ордерів, випуск токенів і деривативів на віртуальні валюти суворо заборонені в КНР. Зарубіжні криптобіржі, що надають послуги в материковому Китаї, також є незаконними.

“Зарубіжні біржі віртуальних валют, що використовують інтернет для надання послуг жителям країни також вважаються незаконною фінансовою діяльністю”, – заявили в PBOC. Працівники зарубіжних кріптовалютних бірж будуть переслідуватись законом.

В PBOC заявили, що вони удосконалили свої системи, щоб посилити моніторинг операцій пов’язаних з криптовалютами та викорінити спекулятивні інвестиції.

Раніше Центральний Банк Китаю вже закликав кілька платіжних фірм і банків припинити спекуляції з криптовалютами та ввести обмеження на проведення фінансових операцій, серед них Промисловий і комерційний банк Китаю, Сільськогосподарський банк Китаю, а також Alipay, служба мобільних платежів керована Ant Group.

Нагадаємо, що на початку цього року Пекін оголосив про введення обмежень на майнінг криптовалют. Це призвело до різкого падіння обчислювальної потужності біткоїнів, оскільки багато майнерів вимкнули своє обладнання.

Вербицька Анна

журналіст