China Evergrande може змінити сферу діяльності – від нерухомості до розробки електромобілів

1 хв читання

Акції China Evergrande New Energy Vehicle Group Ltd зросли на 11,1% до HK$3,92 у понеділок, після того, як компанія заявила, що планує залучити близько $347 млн ​​у ході розміщення акцій. У п’ятницю підрозділ компанії China Evergrande, що займається виробництвом електромобілів (EV) заявив, що випустить близько 900 мільйонів акцій, або 8,3% від збільшеного капіталу, за ціною 3 гонконзькі долари за штуку. Нові акції продавалися з 15-відсотковою знижкою до закриття торгів у п’ятницю на рівні 3,53 гонконзьких доларів.

Цього місяця підрозділ EV вже проводив розміщення акцій на 500 млн гонконгзьких доларів ($64,17 млн), випустивши 174,8 млн акцій за ціною 2,86 гонконзьких доларів за штуку.

Evergrande – девелопер із найбільшою заборгованістю у світі, який неодноразово переносив терміни погашення боргів на суму понад $300 млрд, заявив у жовтні, що в майбутньому планує віддати пріоритет бізнесу з виробництва електромобілів, а не нерухомості. У заяві поданій у п’ятницю, Evergrande New Energy Vehicle повідомила, що має намір використовувати отримані кошти на дослідження, розробку та виробництво своїх нових енергетичних транспортних засобів, налагоджуючи запуск автомобілів.