BMW отримала ліцензію на 75% акцій підприємства у Китаї

1 хв читання

BMW отримала ліцензію від китайської влади на збільшення своєї частки у спільному підприємстві BMW Brilliance Automotive в Китаї з 50% до 75%, повідомив автовиробник у п’ятницю 11 лютого. Договір вже набув чинності, при цьому китайський партнер Brilliance China Automotive Holdings Ltd. збереже за собою 25% акцій.

Починаючи з 11 лютого, BMW Brilliance Automotive буде повністю консолідована у фінансовій звітності концерну BMW AG, повідомила компанія, додавши, що докладніша інформація буде представлена ​​при публікації річних результатів 16 березня 2022 року.

За підрахунками BMW, переоцінка призведе до позитивного одноразового ефекту в розмірі 7-8 млрд євро, при цьому вільний грошовий потік збільшиться приблизно на 5 млрд євро. У жовтні 2018 року BMW заявила, що заплатить 3,6 мільярда євро за контроль над своїм головним спільним підприємством у Китаї після того, як країна оголосила, про скасування давніх правил обмежуючих іноземну власність для всіх автопідприємств з 2022 року.

У 2021 році BMW поставила клієнтам у Китаї 846 237 автомобілів BMW та BMW MINI, що на 9% більше, ніж у попередньому році, та становить майже 40% від загального обсягу продажів.