XPeng наймає команду фахівців у відділ розробок літаючих автомобілів

1 хв читання

Хе Сяопен, генеральний директор XPeng, заявив, що компанія збирає групу з досліджень і розробок літаючих автомобілів, яка буде складатися з кілька сотень людей.

На початку цього року компанія XPeng продемонструвала другий прототип літаючого пасажирського автомобіля, який, за її словами, знаходиться в розробці вже вісім років.

«З розвитком технологій форма мобільності буде еволюціонувати від коліс до крил і пропелера” – сказав він. “Технології повинні допомагати людям жити краще і щасливіше. Це завжди було моєю метою “.

Засновник авто компанії XPeng прогнозує, що всі автовиробники стануть одночасно виробниками автомобілів і робототехнічних компаній, і цей процес, за його словами, може зайняти від 10 до 30 років. 

Літаючі автомобілі X2 – другий прототип літаючого автомобіля XPeng і перший прототип, що здатний перевозити пасажира, був представлений в липні.

Засновник XPeng сказав, що в майбутньому, можливо через рік, компанія проведе прес-конференцію, щоб обговорити розміри і ціну, а також почати приймати попередні замовлення на свій літаючий автомобіль.