Weibo забороняє публікувати контент Олімпійських ігор

1 хв читання

Weibo, китайський аналог Twitter, у п’ятницю 28 січня розіслав повідомлення своїм користувачам, попереджаючи їх про неприпустимість розміщення будь-якого контенту з майбутніх зимових Олімпійських ігор у Пекіні, що належить правовласникам трансляцій, інакше вони можуть бути заблоковані.

Платформа, яка налічує понад 570 мільйонів щомісячних активних користувачів розмістила повідомлення на своєму офіційному обліковому записі, а також надіслала прямі повідомлення своїм користувачам. У повідомленні йдеться, що китайська державна компанія CCTV має ексклюзивні права на трансляцію Ігор з 4 по 20 лютого в материковому Китаї, включаючи Макао, і що будь-який контент, розміщений без згоди CCTV, порушує її права.

“У таких випадках Weibo на прохання власника авторських прав вживатиме заходів, таких як видалення та блокування будь-якого порушуючого права контенту, який може бути опублікований, а серйозні порушники будуть покарані заборонами та іншими санкціями”, – йдеться у повідомленні. Міжнародний олімпійський комітет суворо захищає права мовників Ігор і заявив, що обмін відеоматеріалами у соціальних мережах заборонено навіть для спортсменів.

Під час Олімпійських ігор у Токіо ямайська спринтерка Елейн Томпсон-Хера, яка завоювала подвійну золоту медаль, була на короткий час заблокована в Instagram після того, як вона опублікувала відео своїх переможних забігів на 100 та 200 метрів для своїх 310 000 передплатників. Представник Facebook пізніше заявив, що, хоча контент, розміщений Томпсон-Хера у Facebook та Instagram, був видалений, призупинення було застосовано помилково.