Weibo оштрафований Китайським регулятором за публікацію незаконної інформації

1 хв читання

Китайську платформу соціальних мереж Weibo Corp було оштрафовано на 3 мільйони юанів ($ 471 500) Китайським регулятором інтернету за неодноразову публікацію незаконної інформації. Адміністрація кіберпростору Китаю (CAC) заявила, що Weibo порушила закон про кібербезпеку та захист неповнолітніх, а також інші закони.

Компанії, яка управляє платформою було наказано “негайно виправити ситуацію та серйозно розібратися з відповідними відповідальними особами”, йдеться у заяві CAC. Weibo заявила, що “щиро приймає критику” з боку регулятора і вже створила робочу групу у відповідь на штраф.

Влада заявила, що вона хоче просувати “цивілізований” інтернет у КНР. Ці зусилля включають стримування “фанатської культури” в мережі та заборону для соціальних мереж агресивно рекламувати знаменитостей.

CAC також повідомила, що місцевий регулятор кіберпростору Пекіна наклав на Weibo всього 44 штрафи на загальну суму 14,3 млн юанів ($ 2,25 млн) за 2021 рік.

Як повідомлялося раніше цього місяця, CAC оштрафував Douban, популярний китайський сайт для рецензування фільмів, на 1,5 мільйона юанів ($ 235 тис.) за “незаконне розповсюдження інформації”.

Вербицька Анна

журналіст