В’ячеслав Лисенко до 30-ти річчя китайсько-українських відносин

1 хв читання

4 січня 2022 року відзначалося 30-ліття з моменту встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китаєм. Протягом місяця в Україні відбувся ряд офіційних заходів на різних рівнях присвячених цій даті, спрямованих на підтримку та розвиток партнерства між двома країнами.

Про китайсько-українські дипломатичні відносини, перспективи їх розвитку та особисті враження від Китаю розповів В’ячеслав Лисенко, український бізнесмен, акціонер компанії Meest China, засновник компанії Укр-Китай Communication, співзасновник Young Business Сlub у сюжеті для “Міжнародного радіо Китаю”, присвяченому 30-й річниці встановлення дипломатичних відносин України та КНР.

“Я дуже радий, що ми відзначаємо 30 років дипломатичних відносин між Китаєм та Україною. Вони очевидно, пройшли досить непростий шлях розвитку, але я вважаю, що зараз ми маємо досить міцні та ефективні дипломатичні відносини між Китаєм і Україною. Чому це важливо? Тому що, аби розвивати економіку, первинно мають бути міцні дипломатичні відносини і звичайно ж, дипломатія наших двох країн робить для цього багато важливих дій. І я сподіваюсь, що найближчим часом це дасть великі плоди у вигляді спільних проектів, у вигляді міжурядових проектів, у вигляді державних та комерційних проектів між Україною та Китаєм.”,- зазначив В’ячеслав Лисенко у виступі.

Неллі Мадієвська

головний редактор журналу Укр-Китай Communication