Volkswagen вироблятиме у Китаї 1 мільйон автомобілів EV

1 хв читання

У 2023 році Volkswagen зможе виробляти у Китаї 1 мільйон електромобілів на рік, заявив у середу 2 лютого в інтерв’ю Nikkei генеральний директор марки Volkswagen Passenger Cars – Ральф Брандштеттер.Такі показники стануть доступними переважно завдяки новому заводу побудованому у провінції Аньхой.

Спільне підприємство з китайською компанією Anhui Jianghuai Automobile (JAC), про яке вперше було оголошено у 2019 році, випускатиме 300 000 електромобілів на рік з 2023 року. Разом із виробництвом на двох інших заводах спільного підприємства з FAW Group та SAIC Motor Новий завод дозволить Volkswagen довести загальну потужність до позначки в 1 мільйон, зазначив Ральф Брандштеттер.

Голова Volkswagen у Китаї Стефан Волленштайн заявив на брифінгу в Пекіні в січні цього року, що автовиробник хотів би подвоїти продажі своїх акумуляторних електромобілів ID у 2022, але попередив, що низькі постачання напівпровідників можуть стати на заваді його зусиллям.

“У минулому наш підхід полягав у тому, щоб розвивати розробки у Німеччині та локалізувати виробництво у Китаї”, – зазначив голова Volkswagen у Кита. “Але цей підхід буде істотно змінено за рахунок створення більшої кількості місцевих ресурсів для НДДКР, особливо для програмного забезпечення, щоб бути швидшими та незалежнішими в Китаї”.