Uber має намір продати свою частку в Didi

1 хв читання

Uber Technologies Inc має намір продати частки у нестратегічних активах, включаючи свою частку в пекінській Didi Global Inc, заявив у вівторок її генеральний директор.

Американська компанія пішла з Китаю в 2016 році після того, як через цінову війну з Didi втрачала понад мільярд доларів на рік. У результаті компанія продала свої китайські операції Didi в обмін на частку. Uber володіє 12,8% акцій Didi, згідно з червневою декларацією Didi.

“Ми не вважаємо нашу частку в Didi стратегічно важливою”, – зазначив виконавчий директор Uber Дара Хосровшахі під час віртуальної бесіди з аналітиком UBS. При цьому Дара Хосровшахі наголосив, що компанія не поспішає продавати акції. “Такі пакети акцій ми розраховуємо згодом розумно монетизувати”.

Акції Uber виросли на 4,3% і закрилися на позначці $37,26 після висловлювань виконавчого директора Uber у вівторок. Він також зазначив, що минулого тижня Uber провів найкращий тиждень за всю історію компанії з точки зору загальної кількості замовлень у рамках операцій з доставки поїздок та їжі. Але загалом кількість поїздок на попутних машинах залишилася приблизно на 10% нижчою за допандемічний рівень.

Станом на кінець третього кварталу Uber мав приблизно 13,1 мільярда доларів, вкладених в інші компанії, включаючи 4,1 мільярда доларів у Didi.

Вербицька Анна

журналіст