У Китаї протестували перший гібридний локомотив на водневих паливних елементах

1 хв читання

Перший гібридний локомотив на водневих паливних елементах, розроблений у Китаї, розпочав пробний запуск на залізничній лінії в автономному районі Внутрішня Монголія, на півночі Китаю. Проект локомотива на водневій енергії був запущений філією Державної енергетичної інвестиційної корпорації SPIC, CRRC Datong Co., Ltd. та Hydrogen Energy Co., Ltd.

Очікується, що в порівнянні з традиційними дизельними локомотивами, новий енергетичний локомотив скоротить викиди вуглекислого газу приблизно на 96 000 тонн на рік на 627-кілометровій вугільній залізниці, що з’єднує територію вугільного басейну Байіньхуа з портом Цзіньчжоу, провінції Ляонін .

Лі Лінгтао, заступник головного інженера CRRC Datong Co., Ltd., зазначив, що гібридний локомотив на водневих паливних елементах має розрахункову швидкість 80 км на годину. Він може безперервно працювати протягом 24,5 години при повному завантаженні паливом, а його максимальне тягове навантаження на прямих дорогах досягає 5 000 тонн.

Новий енергетичний локомотив має широкі ринкові перспективи для використання на великих заводах, шахтах та портах. Новий локомотив, що працює на водневому паливі може забезпечити нульове забруднення навколишнього середовища під час роботи.