У Китаї набирає попиту доставка “святкових наборів” готової їжі

1 хв читання

Напередодні свята Місячного Нового року, а також на саме свято, китайські ресторани та супермаркети пропонують нову послугу – святкові набори готових страв. Це пов’язано з напруженим робочим графіком сучасних китайців у великих містах та пошуком швидких рішень, в тому числі для традиційного святкового столу. 

У свою чергу Шанхайська кулінарна асоціація ресторанів заявила, що кількість місць, які вона рекомендує для доставки страв до свята Весни, збільшилася більш ніж утричі – з 434 торік до 1616 ресторанів у 2022.

Особливо популярні складні традиційні страви, наприклад, тушкована свинина “Донгпо” або “Спокуса Будди”, тушковане м’ясо з морепродуктами, для приготування якого може знадобитися до 30 інгредієнтів і тривалий час на приготування.

Мережа супермаркетів Freshippo компанії Alibaba Group пропонує на Новий рік готові набори страв за ціною від 688 юанів ($108,16) до 3888 юанів ($611,41), а Dingdong Maicai, інша платформа доставки свіжих продуктів, продає до свята прості у приготуванні страви, такі як традиційний солодкий рисовий пудинг.