У Китаї був представлений Законопроект про боротьбу з телекомунікаційним і інтернет-шахрайством

1 хв читання

Новий законопроект закликає до посилення покарання за незаконну купівлю-продаж і оренду телефонних sim-карт, карт для оплати в інтернеті, а також фінансових рахунків та облікових записів в мережі, також пропонує введення режиму реєстрації і входу в систему з зазначенням реального імені при використанні телекомунікаційних та інтернет-послуг.

У проекті йдеться про те, що Держрада КНР повинна створити робочий механізм для координації зусиль по боротьбі з телекомунікаційним і інтернет-шахрайством, а відповідні відомства повинні активізувати міжгалузеву і міжрегіональну взаємодію для запобігання подібних дій.

Відповідно до законопроекту, органи громадської безпеки повинні співпрацювати з фінансовими установами та постачальниками платіжних послуг, щоб створити систему екстреної зупинки платежу, заморожування і повернення коштів, пов’язаних з шахрайською діяльністю.

Законопроект також пропонує, щоб дипломатичні і правоохоронні органи активно сприяли міжнародному співробітництву в боротьбі з транскордонним телекомунікаційним і інтернет-шахрайством.