У Хайнані відкриють найбільший у світі центр безмитної торгівлі

1 хв читання

Південно-китайська провінція Хайнань сприятиме високоякісному розвитку в галузі споживання туризму, промислових інвестицій та ділового середовища відповідно до щорічної сесії зборів народних представників провінції, яка завершилася у понеділок 24 січня 2022 року.

Прагнучи стати міжнародним туристичним та споживчим напрямком, Хайнань стимулюватиме споживання туризму високого класу, культивуватиме нові галузі зростання споживання: такі як круїзи, туризм та спорт, а також підвищуватиме міжнародну конкурентоспроможність безмитних покупок, йдеться у робочому звіті уряду провінції. Цього року Хайнань планує продати безмитних покупок на 100 млрд. юанів ($15,81 млрд.), йдеться у доповіді представленій на щорічній сесії зборів народних представників провінції.

Ван Сюань, заступник генерального директора China Tourism Group Duty Free Corporation Ltd. Заявив, що два магазини безмитної торгівлі в Саньє будуть розширені, а магазин безмитної торгівлі Duty Free в міжнародному аеропорту Хайкоу Мейлань буде вдосконалено, щоб залучити більше міжнародних брендів.

Він також зазначив, що цього року у столиці провінції Хайкоу відкриється новий міжнародний торговий центр безмитної торгівлі, який стане найбільшим торговим комплексом безмитної торгівлі у світі. Хайнань досягла великого прогресу у поверненні закордонного споживання і зміцнила свою роль у поєднанні китайського та міжнародного ринків, зазаначив Ван Лей, співробітник Хайнаньського провінційного комітету КНР.

У звіті про роботу уряду провінції цього року наголошується, що Хайнань зосередиться на індустрії туризму, сучасній індустрії послуг, високотехнологічній промисловості та тропічному сільському господарстві, а також активізує інновації та розвиток промислових кластерів.