Sinopec розпочинає будівництво мегапроекту з виробництва зеленого водню

1 хв читання

Китайська нафтохімічна корпорація Sinopec Group, найбільший нафтопереробник країни, повідомила у вівторок, що розпочала будівництво заводу з виробництва зеленого водню потужністю 20 000 тонн на рік на північному заході Китаю.

Проект з обсягом інвестицій майже 3 млрд юанів ($470 млн) включає п’ять частин, у тому числі виробництво фотоелектричної енергії, перетворення енергії, виробництво електролітичного водню, зберігання водню та транспортування водню.

Для виробництва водню буде побудовано сонячну станцію із встановленою потужністю 300 МВт і середньорічною потужністю виробництва електроенергії 618 мільйонів кВт-годин.

Очікується, що проект із виробництва зеленого водню буде запущено у червні 2023 року. Це допоможе скоротити 485 000 тонн викидів вуглекислого газу на рік, заявила Sinopec Group.

Також компанія Sinopec планує побудувати 1 000 нафтоводневих та водневих заправних станцій у КНР до 2025 року в рамках стратегії перетворення на провідну світову компанію з виробництва екологічно чистої енергії.