Ще один китайський забудовник оголосив дефолт з облігацій

1 хв читання

Компанія Modern Land прострочила виплату по облігаціям, ставши ще одним забудовником, який пропустив виплату. Це посилює занепокоєння з приводу боргової кризи, а також знижує вартість акцій в будівельному секторі.

Компанія Modern Land повідомила, що вона не погасила основну суму боргу та відсотки за своїми 12,85% облігаціями, термін погашення яких настав у понеділок, через “несподівані проблеми з ліквідністю”.

Пропущений платіж відбувся через кілька днів після того, як компанія відмовилася від планів отримати згоду інвесторів на продовження терміну погашення облігацій на три місяці, заявивши, що це не відповідає інтересам компанії та її зацікавлених сторін.

Рейтингове агентство Fitch ще минулого місяця знизило рейтинг Modern Land з “B” до “C” у зв’язку із запитом згоди на зміну умов облігацій, заявивши, що вважає цей крок обміном проблемного боргу.

У вівторок Державне бюро планування КНР має зустрітися з компаніями, які мають великі доларові борги, щоб оцінити їх загальний обсяг емісії та можливості погашення, на тлі зростання занепокоєння з приводу ліквідності.

Нагадаємо, що цього місяця Fantasia Holdings Group допустила дефолт щодо доларової облігації, що посилило занепокоєння на міжнародних боргових ринках, які і без того були охоплені тривогою з приводу того, чи виконає Evergrande свої зобов’язання.

Ще однією з причин падіння акцій забудовників експерти вважають і занепокоєння відносно планів влади КНР запровадити податок на нерухомість.