Шанхайська зона вільної торгівлі спрощує шлях виходу імпортних автомобілів на внутрішній ринок

1 хв читання

Імпортні автомобілі тепер можуть надходити на китайський ринок швидше та з меншими витратами завдяки зусиллям Експериментальної зоною вільної торгівлі китайського аеропорту Пудун (Шанхай), яка спростила процес оформлення, огляду та зберігання.

Зона зайняла провідну позицію серед комплексних зон вільної торгівлі по всьому Китаю, створивши в січні першу лінію огляду для імпортних автомобілів, пропонуючи огляд за принципом “однієї зупинки” поруч зі складом. “Лінія огляду знаходиться менш ніж за 300 метрів від складу. Компанії можуть записатися на огляд, що скорочує необхідний час з попередніх трьох днів до нинішніх, менш як п’ять годин”, – зазначив Шань Хунган, керівник лабораторії огляду транспортних засобів Шанхайської митниці.

Шанхайська митниця в аеропорту Пудун також скоротила час оформлення імпортних автомобілів до півгодини за допомогою вікна обслуговування, спеціально створеного для імпортних автомобілів. Крім того, митна зона пропонує індивідуальні рішення щодо зберігання імпортних автомобілів, які відрізняються високою вартістю, коротким терміном зберігання та невеликими обсягами, що допомагає підвищити ефективність логістики та знизити витрати.

Наприклад, 30 автомобілів компанії Aston Martin, що прибули в Пудонг 7 грудня завдяки новому рішенню щодо зберігання  скоротять витрати майже на 20 відсотків у порівнянні з попереднім методом виставлення рахунків за роками, місяцями та кількістю складів, що використовуються. Офіційні особи повідомили, що ще близько 100 автомобілів Aston Martin вартістю 200 мільйонів юанів ($31,402 млн) надійдуть на внутрішній ринок через митну зону Пудун найближчим часом.

На митну територію надійшло близько 6 000 міжнародних автомобілів класу люкс, включаючи Ferrari, Maserati, Jaguar та Land Rover. Їхня сукупна вартість перевищила 4 мільярди юанів ($630 млн).

Вербицька Анна

журналіст