Ресторани Пекіна пропонують страви у стилі Олімпійських ігор

1 хв читання

Багато ресторанів у Пекіні, що приймає зимові Олімпійські ігри, пропонують страви у вигляді спортивних символів. Знаменита смажена качка по-пекінськи претендує на золоту медаль як найпопулярніша страва у Пекіні. Щоб надати традиційній страві олімпійського колориту, столітній ресторан «Quanjude» викладає на тарілці нарізане м’ясо качки у формі факела. Для клієнтів, які люблять солодке, тут готують “снігову гору” з лілії, батату та вершків, на якій лежать дві шоколадні плитки у формі лижника.

“Гарні страви на спортивну тематику мають бути реалістичними за формою та викликати у клієнтів асоціації, це дає можливість перевірити навички та винахідливість кухарів”, – зазначив Чжан Ган, заступник шеф-кухаря філії ресторану в Олімпійському селі. Він та його колеги витратили шість місяців на розробку цих страв перед відкриттям зимових Олімпійських Ігор.

 Перевірений часом фірмовий ресторан Tongheju представив п’ять рецептів страв, натхненних Олімпіадою, включаючи млинці “Олімпійське кільце”. 

Інші ресторани також приєдналися до цієї тенденції, пропонуючи свої власні страви у формі хокейних шайб, каміння для керлінгу, талісманів Олімпіади та місць проведення ігор, що привернуло широку увагу ЗМІ.