/

Східние місто заморських китайців

1 хв читання

Всі, хто приїздять в Шеньчжень, намагаються в першу чергу побувати на знаменитих пляжах міста. Це кілометри золотого піску, що омивається блакитною водою з трьох сторін оточені горами.

Але саме в цьому районі пляжів, знаходиться також знаменитий на увесь світ парк Overseas Chinese Town East «Східние місто заморських китайців», до якого входять два парки – «Долина Ековенчур» та «Курортна долина чайного потоку».

У Китаї з давніх часів існувала традиція створювати величні сади, схожі на райські місця. Такою красою могли насолоджуватися лише знатні особи, вельможі наближені до імператора. У сучасному Китаї збереглася ця традиція, проте садово-архітектурні комплекси тепер доступні кожному. Одне з місць, яке красою не поступається старовинним імператорським садам – парк OCT East у Шеньчжені.

Парк OCT East розташований в східній частині міста. Він був заснований в 1985 році, побудований швейцарськими архітекторами та займає площу 9 квадратних кілометрів. Парк складається з двох тематичних зон: в Чайній долині знаходиться дивовижний ботанічний сад, а Лицарська долина занурює відвідувачів у фантастичний світ – тут знаходиться аквапарк та безліч тематичних атракціонів. Знизу можна побачити схили вкриті чайними плантаціями. Бажаючі відвідати парк можуть приїхати з міста на спеціальному паровозі, для цього побудували спеціальну залізну дорогу. Варто враховувати, що клімат у Шеньчжені субтропічний, яскраве сонце тут світить протягом року і навіть в сезон дощів, що триває з липня по серпень, можна сильно обгоріти. З жовтня по грудень починається сухий сезон – цей час вважається найкращим для відвідування міста.