Остання велика американська соцмережа LinkedIn припиняє свою роботу в Китаї

1 хв читання

Корпорація Microsoft заявила, що соціальна мережа професійних контактів LinkedIn, яка їй належить, припиняє роботу локалізованої версії в Китаї. Компанія прийняла таке рішення після того, як зіткнулася «з надмірно складним операційним середовищем і непомірно високими вимогами китайської влади».

Замість LinkedIn, Microsoft до кінця року запустить в Китаї сайт InJobs, призначений тільки для пошуку роботи – без функцій соцмережі. Сайт InJobs не матиме функцій соціального медіа, зокрема, стрічки, і не дозволить користувачам ділитися публікаціями.

На цей час, LinkedIn тимчасово призупинила реєстрацію нових учасників в Китаї на вимогу місцевого законодавства. Нагадаємо, що соціальна мережа LinkedIn функціонує в Китаї з 2014 року і часто використовується китайськими експортерами та бізнесменами для зв’язку з іноземними клієнтами.

LinkedIn був останньою великою американською соціальною мережею, яка функціонувала в Китаї. Платформи і веб-сайти соціальних мереж, такі як Twitter і Facebook, були заблоковані в країні понад десять років тому. Google вирішила закрити роботу сервісів в країні у 2010 році.

За даними дослідницької компанії Statista, Китай є третім за величиною ринком LinkedIn.