Китайський виробник смартфонів Oppo представив чіп власної розробки

1 хв читання

Китайський виробник смартфонів Oppo представив новий чіп власної розробки для телефонів в рамках розвитку компанії у сегменті виробництва напівпровідників.

Чіп, названий MariSilicon X, є блоком нейронної обробки (NPU), який покращує зображення для відео та фотозйомки на смартфонах. Він буде виготовлений з використанням 6-нанометрового технологічного процесу Taiwan Semiconductor Manufacturing Co Ltd і буде встановлений в серію смартфонів Find X, що готується до випуску та з’явиться на ринку у 2022 році. Компанія інвестує значні кошти у сектор чіпів. Крім MariSilicon X, Oppo також розробила чіп керування живленням, який вона використовує для деяких своїх зарядних пристроїв.

Згідно з даними дослідницької компанії Canalys, Oppo є одним із провідних китайських брендів телефонів, займаючи 21% внутрішнього ринку станом на третій квартал 2021 року. Компанія належить до BBK Electronics, яка також володіє Vivo, іншим китайським брендом смартфонів.

Зусилля зі створення чіпів збігаються із зусиллями уряду, який закликає китайські компанії розвивати вітчизняний сектор виробництва чіпів.